AGA

Česky
English

AGASPECIÁLNÍ TECHNICKÁ PRYŽ s.r.o.


Výroba


Těžiště naší práce spočívá ve výrobě na zakázku. Zákazníkům navrhujeme technická řešení, které garantují nízké náklady a vysokou kvalitu. Výrobní škála zahrnuje výrobky pro nejrůznější použití jako jsou  těsnění, manžety, průchodky, prachovky atd. Většina z nich je určena pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Speciální součást výrobního programu tvoří výrobky ze silikonu a lisované dílce guma-kov.

 

Charakteristické vlastnosti výrobků ze silikonových kaučuků vyhovují speciálním požadavkům na zdravotní nezávadnost, na větší odolnost vůči vyšším teplotám než mají obvyklé pryže, na vysokou odolnost proti stárnutí vlivem klimatických podmínek a UV záření. Mají i dobré elektroizolační vlastnosti. Lze je dobře lepit. Pro výsledný výrobek je možné zvolit potřebné zbarvení.
Výrobky ze silikonových kaučuků odolávají teplotám v rozmezí od -50 °C až do + 180 °C, výjimečně -70 °C až + 250 °C. Použitelnost v oleji je omezena na oleje s anilinovým bodem vyšším než 100. Výrobky mají široké uplatnění ve zdravotnictví, v automobilovém a leteckém průmyslu a ve stavebnictví.

Při vývoji výrobků jsou, v úzké spolupráci se zákazníkem, používány moderní metody, jako např. software SolidWorks, AUTOCAD. Pro vlastní výrobu jsou aplikovány moderní technologie. Velký důraz je kladen na stabilitu výrobního procesu a kontrolu výrobků.

 


Zpět  |  Nahoru

[ Návrat na navigaci ]
[ Návrat na hlavní obsah stránky ]

Poslední aktualizace 21.07.2009

© 2007 AGA Speciální technická pryž s.r.o.  |  Webdesign Inexes